DÉCOUVREZ NOS SOLUTIONS

Spoznajte naše riešenia

Oblasti pôsobenia

Kde nás nájdete

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA

Przeglądaj nasze katalogi

Znajdź nas

DESCUBRE NUESTRAS SOLUCIONES

Consulte nuestros catálogos

Una agencia ETN cerca de ti:

DESCUBRA AS NOSSAS SOLUÇÕES

Navegue nos nossos catálogos

Localize-nós

OBJEVTE NAŠE ŘEŠENÍ
Naše katalogy
Kde nás najdete

ISMERJE MEG SZOLGÁLTATÁSAINKAT

KATALÓGUSAINK

ITT TALÁL MEG MINKET

Álláshirdetés / Állásajánlat

Főoldal K Álláshirdetés / Állásajánlat
CSATLAKOZZON EGY NÖVEKVŐ NEMZETKÖZI HÁLÓZATHOZ !
AZONNALI BELÉPÉSSEL KERESÜNK :
Sales Engineer
Azonosító : ETN-2021-TCS-01

Garantáljuk a következőket:

  • Interjú egy héten belül, ha az önéletrajza megfelel az elvárásainknak
  • Azonnali belépés, ha az interjú sikeres
  • Gyors bérnövekedés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Munkalehetőséget franciaországi és nemzetközi képviseleteink hálózatában
Munkaköri leírás
Szeretne gyorsan fejlődni és továbblépni egy innovatív műszaki környezetben?

Szereti a kihívásokat és jó a kapcsolatteremtő készsége?

Belső értékesítési technikusokat keresünk elektrotechnikai és/vagy automatizálási területen, akik műszaki támogatást nyújtanak ügyfeleinknek, és akik számára nyitott a lehetőség a további szakmai fejlődéshez, hogy értékesítési képviselővé váljanak, és végül kirendeltségvezetői pozíciót töltsenek be.

A kirendeltségvezetővel szorosan együttműködve műszaki tanácsadást nyújt az ipari szektor szakemberei számára.

Az Ön feladatai lesznek :

  • Az ügyfelek igényeinek azonosítása
  • Az ügyfelek projektjeivel kapcsolatos műszaki megoldások meghatározása
  • Tanácsadás az ügyfeleknek a termékválasztással kapcsolatban
  • Az ügyfelek igényeinek megfelelő árajánlatok készítése
  • Az árajánlatok nyomon követése
  • Az ügyfelek megrendeléseinek nyomon követése
  • Műszaki bemutató modell összeállítása
Akit keresünk :
BSc diplomával rendelkezik műszaki, elektronikai területen. Lehet kezdő vagy néhány év tapasztalattal.

Dinamikus és érdeklődő személyiség, aki jól érzi magát emberek között és könnyen teremt kapcsolatot másokkal. Kíváncsi, tanulni akar és nyitott az új technológiákra. Emellett pontos és határozott ember, aki kész megosztani az ötleteit.

Ha ez a munkaköri leírás megfelel az Ön szakmai törekvéseinek, töltse ki bátran a jelentkezési lapot.

Adatlap

Csatlakozzon a csapatunkhoz !
A jelentkezéshez, kérjük, töltse ki a lenti adatlapot.